ייעוץ גנטי פרטי

יועץ גנטי הוא איש מקצוע מתחום הרפואה, שמטרתו להעריך את הסיכון למחלות תורשתיות אצלך או בדור הבא; להציע לך דרכים להפחית את הסיכון לכך; לערוך בירור גנטי שיסייע לך ולרופא שלך לקבל אבחנה שלמה יותר; לבחור בדיקות גנטיות מתאימות ורלוונטיות; ולהסביר לך בצורה ברורה את ממצאי הבדיקות, כך שתוכל לקבל החלטות מושכלות, על בסיס ידע.

ב-Fugene Genetics אנו מציעים שירות נגיש ומהיר של ייעוץ גנטי פרטי, עם יועצים גנטיים או רופאים גנטיקאים מומחים מנוסים.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים

אנו מציעים ייעוץ גנטי בתחומים הבאים:

ייעוץ גנטי לקראת או בזמן ההיריון:

אנו מעניקים ייעוץ לגבי בדיקות הסקר המומלצות לזוג שמתכנן הריון וכן על הבדיקות הגנטיות המומלצות במהלך ההריון עצמו, כמו דיקור מי שפיר, זיהוי תסמונות כרומוזומליות של העובר בדם האם, צ'יפ גנטי ובדיקות רלוונטיות נוספות.

סרטן תורשתי:

ריבוי של מקרי סרטן במשפחה עלול לרמז על סרטן תורשתי, שנובע משיבוש גנטי שהועבר בתורשה ועלול לגרום להתפרצות מחלה ממאירה בהמשך החיים. אנו מעניקים ייעוץ לגבי בדיקות לגילוי של מוטציות המעלות את הסיכון לחלות בסרטן בעתיד.

ייעוץ גנטי למבוגרים:

אנו מציעים ייעוץ גנטי למבוגרים, במקרים של חשד למחלה עם מרכיב גנטי, ריבוי תסמינים ללא אבחנה ידועה ומחלות מוכרות (כמו יתר לחץ דם) שעלה חשד שיש להן מרכיב גנטי. היועץ הגנטי שלנו יוכל להמליץ על הבדיקות המתאימות והרלוונטיות לבירור השאלה שעלתה.

ייעוץ גנטי לחיים בריאים:

ייעוץ גנטי חדשני נעשה שלא על מנת לאבחן בעיה קיימת – אלא במבט עתידי שמטרתו "להקדים תרופה למכה" ולזהות, שנים רבות מראש, תקלות גנטיות שעלולות להוביל לתחלואה חריגה. אנו מציעים ייעוץ גנטי כזה שהוא למעשה "ניהול סיכונים" בריאותי אישי.