אודותינו
פיוג'ן ג'נטיקס בדיקות גנטיות פרטיות

Fugene Genetics (פיוג'ן ג'נטיקס) פועלת מאז 2008 לשיפור הבריאות של הקהל הרחב בישראל. זאת באמצעות הצעת מגוון רחב של בדיקות גנטיות מתקדמות בתחומי הרפואה השונים במחירים הוגנים, שמאפשרים נגישות לבדיקות גנטיות.

הקו המנחה את החברה הוא מתן מידע גנטי רלוונטי ומדוייק לנבדקים, שיוכל לסייע להם לקבל החלטות מושכלות – וכך לשמר ולשפר את בריאותם ואת בריאות צאצאיהם. לפיכך אנו מבצעים בדיקה רק לנוכח הצדקה רפואית מתאימה.

כל תשובת בדיקה נמסרת על ידי יועץ גנטי מוסמך. בנוסף, אנו עומדים בקשר ישיר עם הרופא המפנה, לדיווח והתייעצות על התוצאות. במקרה של ממצאים לא תקינים, אנו מעניקים הכוונה וסיוע מקצועיים לנבדק ולרופאו, באשר למשמעות הממצאים והמשך בירור.

כחברה מובילה שצומחת עם השנים, שוקדת Fugene Genetics לאתר את הבדיקות הגנטיות המתקדמות ביותר בעולם, בוחרת אותן על פי אמות מידה מדעיות ורפואיות קפדניות ומנגישה אותן לציבור הישראלי.

Fugene Genetics היא הנציגה הבלעדית בישראל של שורת חברות עולמיות מובילות בגנטיקה דיאגנוסטית – דבר המהווה הבעת אמון בחברה ובאנשיה. פרט ללקוחות פרטיים, אנו עובדים עם כל ארגוני הבריאות, בתי החולים והמכונים הגנטיים בישראל.

אנו מקפידים על יחס אישי, מקצוענות ויושרה בהתנהלות שלנו מול נבדקים, קולגות וספקים. המוניטין המצויין שלנו ואלפי הנבדקות והנבדקים שלנו הם העדות לכך.

הצוות של פיוג’ן

הכירו את האנשים שרואים את העתיד

להזמנה ולפרטים נוספים

ניקוי טופס