רופאים ממליצים

נבדקות ממליצות

על הבדיקה

Harmony היא בדיקה ממשפחת NIPT – בדיקות הריון לא פולשניות, שנעשות על דם האם. בדיקת Harmony יכולה לחסוך, במקרים רבים, ביצוע של בדיקת מי שפיר, והיא ניתנת לביצוע החל בשבוע 10 להריון.

איך זה עובד?

בדיקת Harmony מצליחה להפיק את ה-DNA של העובר מתוך דמה של האם, באמצעות 2 טכנולוגיות משוכללות ומוגנות פטנט, וכך לערוך בדיקה ישירות על החומר הגנטי של העובר, בעקרון דומה למה שנעשה בבדיקת מי שפיר.

מה נבדק

Harmony NIPT בודקת 5 כרומוזומים, שמספר לא תקין שלהם (עודף או חוסר בכרומוזום) מעיד על בעיה גנטית, כמו תסמונת דאון, תסמונת טרנר ותסמונת אדוארדס. Harmony NIPT בודקת את כל התסמונות הכרומוזומליות הקשורות בגיל הנבדקת.

שיעור הדיוק

Harmony NIPT היא הבדיקה האמינה ביותר מסוגה, כלומר זו שטועה הכי פחות. שיעור הדיוק שלה עומד על יותר מ-99.9%. מספר מרשים זה הושג בעקבות מחקרי ענק, שנערכו בהשתתפות עשרות אלפי נשים בהריון ובזכות בקרת האיכות הגבוהה של הבדיקה. בניסויים הקליניים שנערכו עליה, התגלה ש-Harmony NIPT מזהה תמיד תסמונת דאון, ולא נמצא אף לא מקרה אחד של טעות, שבו יש לעובר תסמונת דאון – והבדיקה אינה מזהה זאת.

עלות הבדיקה

Harmony NIPT היא הבדיקה המשתלמת ביותר בישראל, ואני מזמינה אותך להיעזר במחשבון הדיגיטלי שלנו, לחישוב המחיר. עלות הבדיקה לפני החזרים עומדת על 3,360 לבדיקת Harmony XY ו-2,980 שקלים לבדיקת Harmony. ניתן, בתוספת תשלום של 480 שקלים, לבדוק גם קיום של תסמונת די ג'ורג'. אפשר לשלם בכל אמצעי התשלום, נשמח לחלק לך את עלות הבדיקה ל-3 תשלומים שווים.

איפה הבדיקה מבוצעת

משרדי "פיוג'ן ג'נטיקס" נמצאים מאחורי קניון רמת אביב ברחוב ברודצקי 43 ת"א, כניסה ב', קומה 3, במרכז לבריאות האישה. ניתן גם לבצע את הבדיקה בעשרות תחנות בפריסה ארצית או להזמין שירות של "הרמוני עד הבית". לקביעת תור אנא צרי עמנו קשר בטלפון 03-7620606 או מלאי את הטופס.

תוצאות הבדיקה

תשובות הבדיקה חוזרות בתוך 10-14 ימים, מיום לקיחת דגימת הדם. עם קבלת התשובה, אנו נתקשר אלייך כדי לעדכן אותך. במקרה של תוצאות לא תקינות, נעמיד לרשותך רופאת נשים מומחית בגנטיקה, להתייעצות וסיוע בהבנת משמעות הממצאים.

ללדת תינוק בריא עם הטכנולוגיה הגנטית הכי מתקדמת

"הרמוני" Harmony™ היא בדיקת הריון גנטית חדשנית, שמהווה פריצת דרך רפואית ומדעית. הרמוני מאפשרת לך לבדוק את בריאות העובר שלך באופן לא-פולשני, מבלי להעמיד אותו בסכנה, בבדיקת דם פשוטה, החל בשבוע 10, כולל בהריונות IVF ותאומים.

תשובת הבדיקה, ששיעור הדיוק שלה עומד על 99.9%, מגלה האם העובר בסיכון גבוה לתסמונת דאון, תסמונת טרנר, תסמונת אדוארדס ועוד 5 תסמונות כרומוזומליות תלויות גיל נפוצות נוספות. תשובה שלילית ("סיכון נמוך") לכל התסמונות עשויה לחסוך לך דיקור מי שפיר.

"הרמוני" Harmony™ משתייכת למשפחת בדיקות ה-NIPT (בדיקת DNA עוברי בדם האם) – והיא היחידה מהן שעושה שימוש בשתי טכנולוגיות משוכללות הרשומות כפטנט – ריצוף מוכוון DANSR ואלגוריתם FORTE.

טכנולוגיות ייחודיות אלו, מאפשרות לנו לוודא את מהימנות הניתוח הגנטי: זיהוי האלמנטים הנכונים והמדוייקים לבדיקה הוא אתגר טכנולוגי ומדעי לא טריוויאלי, מכיוון שלא ניתן להבחין בקלות אם שברי DNA בדם האם מקורם באם עצמה או בעובר. בנוסף, חשוב מאוד לדעת שיש בדם האמא מספיק DNA שמקורו בעובר, כדי להיות בטוחים שאנחנו בודקים את העובר ולא את האם.

פרט לזיהוי מדוייק, שני הפטנטים הייחודיים מאפשרים לנו להיות יעילים יותר ולפענח את הכרומוזומים בזמן מעבדה קצר יותר – ולך, בעקבות זאת, לקבל בדיקה מדוייקת מאוד, במחיר משתלם במיוחד.

"הרמוני" Harmony™ מבוצעת ביותר מ-100 מדינות ברחבי תבל, והיא הבדיקה הפופולארית ביותר, בין היתר, בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, צרפת, בריטניה, גרמניה, שווייץ ובלגיה. עד היום נעשו בעולם בהצלחה יותר ממיליון (!!) בדיקות הרמוני.

הבדיקות מישראל עוברות אנליזה בארה"ב במעבדות Ariosa Diagnostics המשוכללות,  שהן חטיבה של ענקית הפארמה והדיאגנוסטיקה הבינלאומית המובילה Roche (רוש) השווייצרית, אחת החברות הגדולות, הנחשבות והמוערכות בעולם בתחום התרופות והאבחון.

הטכנולוגיה הייחודית, שלוקחת בחשבון בזהירות ובקפדנות גם את אחוז ה-DNA העוברי בדגימת הדם, מבטיחה לך תוצאות מדוייקות, אמינות ובעיקר – בטוחות, כדי שתוכלי להיות שקטה, עד לרגע המרגש בו תחבקי תינוק בריא.

הבחירה ב-Fugene Genetics (פיוג'ן ג'נטיקס), נציגת "הרמוני" Harmony™ בישראל, תאפשר לך ליהנות ממעטפת של שירות לקוחות צמוד וסימפטי, מרגע שתחשבי על הבדיקה ותרימי טלפון – ועד לקבלת התוצאות (בדרך כלל בתוך שבוע; לכל היותר בתוך שבועיים) וגם אחריהן, אם צריך. בנוסף אנו מציעים ליווי, במקרה הצורך, של גינקולוגית וגנטיקאית בכירה.

כל זאת במקצוענות מדעית ללא פשרות, שמבטיחה בדיקה בסטנדרט הגבוה ביותר ובמחירים נוחים, שאנו שמחים להציע בעקבות היעילות של הטכנולוגיה המתקדמת שלנו.

למה כדאי לבחור בנו?

בזכות הדיוק

"הרמוני" Harmony™ היא בדיקת הריון גנטית משוכללת ולא פולשנית, שנותנת תוצאות טובות ומדוייקות יותר מכל בדיקה לא פולשנית שגרתית אחרת, כמו סקירה מוקדמת, תבחין משולש, חלבון עוברי או חישוב הסיכון בנוסחה. שיעור הטעות של Harmony NIPT הוא הנמוך ביותר מכל בדיקה לא פולשנית אחרת.

בזכות הבטיחות

דיקור מי שפיר (קריוטיפ) היא פרוצדורה נפוצה, המבוצעת באמצעות החדרת מחט אל שק ההריון וכוללת סיכונים ידועים, כמו הסיכון להפלה וסיבוכים נוספים, בהם זיהום. בדיקת "הרמוני" Harmony™ מצליחה לזהות מומים בעובר באופן לא פולשני באמצעות בדיקת דם פשוטה, שאיננה מסכנת את העובר כלל ואינה כרוכה בסיכון להפלה. הרמוני מצליחה לצמצם משמעותית את הצורך בביצוע מי שפיר.

בזכות המדע

"הרמוני" Harmony™ היא בדיקת ה-NIPT (אבחון מומים בעובר באמצעות DNA מדם האם) שנחקרה הכי הרבה מכל הבדיקות בתחום, ונעשו עליה 14 ניסויים קליניים נרחבים בהשתתפות 23,000 נבדקות. הידע המחקרי הנרחב שנצבר בניסויים הקליניים המדוקדקים, מאפשר לנו להיות מדוייקים ביותר, והופך את "הרמוני" לבדיקה הכי מתוקפת (validated) ומוסמכת מבין כל משפחת הבדיקות הגנטיות הלא פולשניות בהריון.

בזכות הטכנולוגיה

"הרמוני" Harmony™ עושה שימוש בשתי טכנולוגיות ייחודיות מוגנות פטנט, DANSR and FORTE, שמאפשרות לנו לתת תוצאות מדוייקות במיוחד, וזאת באופן יעיל יותר ולפיכך במחיר נמוך יותר. באמצעות הטכנולוגיות, אנחנו יודעים באילו שברי DNA להתמקד וכיצד לזהות אותם במדוייק ובמהירות, במקום לבצע דגימה אקראית בכל החומר התורשתי החופשי בדם האם (cfDNA) כפי שעושות בדיקות NIPT אחרות.

בזכות האמינות

ב-Harmony NIPT אנחנו נותנים לך מידע ודאי, מוסמך ומהימן, בדרגת ודאות גבוהה ביותר (בדרך כלל: של יותר מ-99.9%), שיוכל לסייע לך באופן משמעותי ואמין להבנת המצב ולקבלת החלטות מושכלות. אנחנו לא נבלבל אותך עם תסמונות אחרות שאולי בכלל לא היית בודקת, שרק מייצרות "רעש" מיותר, ושאי אפשר לתת עליהן מידע אמין ובדוק בטכנולוגיית NIPT. התוצאות שלנו הן אמינות וחד משמעיות – ולא "בערך", "אולי".

בזכות הפופולאריות

בדיקת Harmony NIPT בוצעה עד היום יותר מ-1,000,000 (יותר ממיליון) פעמים על נשים בהריון, ביותר מ-100 מדינות ברחבי תבל, והיא הבדיקה הפופולארית ביותר בארה"ב, צרפת, אוסטרליה ומדינות נוספות. הנסיון העצום שיש לנו עם הבדיקה ועם ניתוח ופענוח תוצאותיה, וכמובן גם מעקב עליהן, מאפשר לך שקט וביטחון בממצאים שמתקבלים באמצעותה.

בזכות התחכום

אחד האתגרים הגדולים של הבדיקה הוא היכולת להבחין בין DNA עוברי ל-DNA אימהי בדם האם. הבדיקה המקצועית הכפולה והמשולשת של Harmony NIPT יכולה למנוע טעויות פענוח, שעלולות להיות קריטיות. הקריאה הממוקדת והאלגוריתם החכם מבטיחים דיוק ואמינות ברמה הגבוהה ביותר, ומוודאים שהבדיקה תיערך על ה-DNA העוברי בדם, ולא על אתרים אחרים.

בזכות המחיר

אנחנו שמחים להציע מחיר תחרותי דווקא משום ש-Harmony NIPT היא טובה, מקצועית, מדוייקת ויעילה יותר. הטכנולוגיות המשוכללות המוגנות בפטנט שאנו עושים בהן שימוש מאפשרות לנו לעבוד ביעילות – מתוך הררי המידע שאפשר להפיק מכל דגימת DNA, אנחנו יודעים לאסוף מידע גנטי באופן סלקטיבי, רק מהאתרים הנדרשים לנו. במילים אחרות, אנו יודעים לדלות מחט מערימת שחת, ולא נדרשים לעבור על כל "ערימת הקש" עד שנמצא מה שאנחנו מחפשים. הטכנולוגיות הללו הופכות את הבדיקה שלנו ליעילה מאוד, ומאפשר לנו, כפועל יוצא, להציע אותה בעלות קטנה יותר.

בזכות השירות

אנחנו יודעים כמה זה יכול להיות מלחיץ לעשות בדיקת הריון, ומעוניינים להקל עלייך את התהליך ככל הניתן, בכל מה שנוכל. אנו קשובים לכל נבדקת, ומשתדלים לעטוף אותה בשירות לקוחות קשוב, נעים ויעיל. את בדיקת הדם שלנו ניתן לבצע ביותר מ-30 סניפים ברחבי הארץ. אנו עומדים לרשותך בטלפון ובאמצעים דיגיטליים ונשמח להיות בקשר. אנחנו כאן בשבילך גם לאחר הבדיקה, לייעוץ, הסברים והכוונה, עם מיטב אנשי המקצוע בתחום בישראל. במידת הצורך, נעמוד בקשר גם עם רופא ההריון שלך.

בזכות פיוג'ן ג'נטיקס

פיוג'ן ג'נטיקס (Fugene Genetics) היא מרכז גנטי ישראלי מוביל, שהוקם ב-2008 במטרה לאפשר לקהל הרחב גישה לבדיקות גנטיות מתקדמות במחירים הוגנים. כל הבדיקות שפיוג'ן ג'נטיקס מציעה עברו בקרה מדעית קפדנית והוכחו כמדוייקות בניסויים קליניים. אנו מציעים שירות לקוחות מהיר ומקצועי; הסבר מפורט ובגובה העיניים על כל בדיקה; תורים מיידיים לבדיקות; אפשרות לעשות את הבדיקה בעשרות נקודות בכל ישראל; תמחור הוגן ומשתלם; ותשובה מהירה ככל הניתן.